www.wisniowski.szczecin.pleko-dom@home.pl  
Piękno, jakość i bezpieczeństwo. Okna, drzwi, ogrodzenia najwyższej klasy.
KONTAKT / ZAPYTANIE  
OKNA SZCZECIN STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE EKO-DOM SZCZECIN
Aero-Therm oocieplenia od wewnątrz
MONTAŻ OKIEN - tylko profesjonalny.
OKNA PCV Z NAKŁADKĄ ALUMINIOWĄ .
OKNA DREWNIANE Klasy S.
OKNA PCV TOP PREMIUM .
OKNA ALUMINIOWE DO DOMÓW
OKNA INTERNORM SZCZECIN
OKNA PASYWNE I ENERGOOSZCZĘDNE.
OKNA DREWNIANO-ALUMINIOWE.
OKNA SKANDYNAWSKIE .
OKNA ANTYWŁAMANIOWE .
Okna WnD Dobra Cena
DRZWI ZEWNĘTRZNE .
DRZWI ALUMINIOWE .
OGRODY ZIMOWE .
DRZWI TARASOWE HS FS PSK Przesuwne ,Harmonijkowe itp
BRAMY GARAŻOWE .
ROLETY ZEWNĘTRZNE Energooszczędne.
OKIENNICE .
OGRODZENIA POSESYJNE
OKUCIA I BEZPIECZEŃSTWO .
GALERIA REALIZACJI Czyli to co montowaliśmy .
KONTAKT / ZAPYTANIE
 
 
  Liczba odwiedzin: 441
 Eko-Dom Szczecin posiada

tytuł VIP-Najlepsze Salony okien i drzwi

Zobacz zakładkę o naszej firmie .

Montaż Naszych Okien .

Nasz blog Ekspercki

 

Okna Pcv Szczecin najnowszej generacji firmy Oknoplast

NOWOŚĆ !!! Okno energooszczędne Winergetic Premium .                 


Okno piękne, funkcjonalne czy ciepłe? To jedno z pierwszych pytań, które pojawia się przy podejmowaniu decyzji o zakupie stolarki. W ofercie OKNOPLAST pojawiło się nowe, energooszczędne okno Winergetic Premium, które łączy zaawansowane rozwiązania technologiczne i elegancką, zaokrągloną na zewnątrz linię profilu. Nowe okno Winergetic Premium zapewnia komfort cieplny w domu, a subtelna linia profilu sprawia, że staje się ono istotnym elementem dekoracyjnym elewacji budynku. Nowoczesna technologia wykonania, umożliwiła osiągnięcie współczynnika przenikania ciepła U na poziomie zaledwie Uw=0,78W/m²K. Po dwuletnich badaniach i testach laboratoryjnych OKNOPLAST, jako pierwsza firma w Europie, zastosowała świadomie i odpowiedzialnie zespolenia dwukomorowe z taflami szkła o grubości 3 mm. Pozwoliło to połączyć wysokie właściwości termoizolacyjne z redukcją ciężaru skrzydła, otwierając tym samym nowe możliwości aranżacji przestrzeni oraz zapewniając dłuższe i bardziej komfortowe użytkowanie okien. Cięższe o 1/3 tradycyjne szyby dwukomorowe (w przypadku drzwi balkonowych to nawet kilkanaście kilogramów więcej), uniemożliwiały dotychczas architektom projektowanie okien energooszczędnych z dużymi przeszkleniami.

Aby dać naszym klientom możliwość cieszenia się światłem słonecznym, bez obaw o bezpieczeństwo w przypadku rozbicia przeszklenia, zdecydowaliśmy się na inwestycję w innowacyjny piec, umożliwiający hartowanie szkła 3 mm i wykonywanie naprawdę dużych okien – mówi Mikołaj Placek, Prezes Zarządu OKNOPLAST, dodając iż - okno Winergetic Premium o szerokości 1,5 metra, czy balkon o wysokości 2,5 metra nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Aby uzyskać jeszcze lepsze parametry termoizolacyjne, producent zastosował opcjonalnie innowacyjne wzmocnienie termiczne - stalowy profil został połączony z wkładką termiczną wykonaną z żywicy. Takie rozwiązanie minimalizuje powstanie mostków termicznych, przy zachowaniu wymaganej statyki. Okno Winergetic Premium z zastosowanym wzmocnieniem termicznym, według nowych wytycznych Ift Rosenheim, spełnia wymagania okien pasywnych.
 

Nowy produkt można z powodzeniem montować w budynkach nowych, jak i tych już istniejących. Ułatwia to specjalna konstrukcja okna – czyli 7-komorowy profil ramy o szerokości zabudowy 82 mm i półzlicowany profil skrzydła o szerokości zabudowy 93 mm. Nowa stolarka została wyposażona w standardzie w 6 uszczelek, poprawiających jej właściwości energooszczędne oraz parametry szczelności i akustykę. Innowacją jest tu dodanie dodatkowej uszczelki we wrębie szybowym, poprawiającej szczelność okna oraz ograniczającej powstawanie mostka termicznego przy szybie. Na specjalne zamówienie okno można wyposażyć w niewidoczne okucia Invisso lub antywłamaniowe w klasie WK1 i WK2.

Oprócz energooszczędnych właściwości Winergetic Premium charakteryzuje się także subtelną, zaokrągloną na zewnątrz linią profilu. Kształt skrzydła to autorski projekt, dostępny wyłącznie pod marką OKNOPLAST.

Wyjątkowość okna to również zastosowanie klamki z linii dESIGN + o kształcie, inspirowanym serią Platinium. Została ona zaprojektowana we współpracy z renomowanym studiem projektowym KISKA i jest dostępna wyłącznie w ofercie producenta. Uzupełnieniem projektu są nowe zaczepy obwodowe z podwójnym punktem styku z zaczepem IS, które w połączeniu z nowym wzorem klamki dESIGN+ o dłuższej o 20% rękojeści, pozwalają na łatwiejszą i płynniejszą obsługę skrzydła okiennego.

Firma oferuje bogaty wybór kolorów profili okna. Można zdecydować się na tradycyjną biel lub barwy drewnopodobne jak orzech, Winchester czy dąb bagienny. Istnieje też możliwość wykonania okna w kolorach z palety RAL m. in. w coraz bardziej popularnym odcieniu antracyt.

Dane techniczne okna Winergetic Premium (parametry zgodnie z normą EN 14351-1:2010):


 • współczynnik przenikania ciepła okna:

Warunki dla okien energooszczędnych (dla Uf = 1,0 W/m2K) Ramka Współczynnik przenikania ciepła pakietu szybowego
Ug=0,5 Ug=0,6 Ug=0,7
Uw
[W/m2K]
ciepła ramka 0,78 0,8 0,9
ramka aluminiowa 0,8 0,9 1,0

 

 • współczynnika przenikana ciepła ramy i skrzydła (wskaźnik izolacyjności termicznej profila) Uf=1,0 W/m2K
 • przepuszczalność powietrza: klasa 4
 • wodoszczelność: klasa min. 9A (600Pa)
 • odporność na wiatr: klasa min. B2 (800Pa)

  Bezpieczne, cienkie szyby i dobre parametry termoizolacyjne

  Hartowane szyby stosowane w ciepłych oknach Oknoplast są całkowicie bezpieczne .Firma zainwestowała we własny, innowacyjny piec, umożliwiający hartowanie cienkich 3 mm tafli szkła.

 • Specjalna konstrukcja oraz zastosowanie w ramie opcjonalnego wzmocnienia termicznego, gwarantują zachowanie najlepszych parametrów izolacji cieplnej
 • Dostępne w opcji, wzmocnienie profilu powstałe w wyniku połączenia wkładki termicznej wykonanej z żywicy z ocynkowaną stalą o odpowiedniej geometrii, redukuje powstawanie mostków termicznych do minimum, zapewniając jednocześnie wymaganą sztywność, prawidłowe funkcjonowanie i niezmienność kształtu okien.
 •  
 • W standardzie szyba dwukomorowa zbudowana z tafli o grubości 3mm (3/16/3/16/3) o wysokim parametrze termoizolacyjnym Ug = 0,6 W/m2K. Zmniejszona grubość tafli szybowych zmniejsza ciężar szyby o 30 % w stosunku do zespoleń z taflami 4 mm.
 •  
 • Bogato wyposażone okucie Multi-Matic zapewniające oknom szczelność, w standardzie z zaczepem antywyważeniowym Safety Plus, blokadą błędnego położenia klamki zapobiegającą wypadnięciu skrzydła z zawiasów oraz blokadą uchyłu, która zapobiega zatrzaśnięciu uchylonej kwatery pod wpływem przeciągu
 •  
 • System uszczelek środkowych w ramie i skrzydle poprawiający właściwości energooszczędne okna oraz jego szczelność nawet w najbardziej skrajnych przypadkach (wichury, ulewy)
 •  
 • Uw=0,8 W/m2K
 •  
 • Rw (dB) = 33 (-1, -5)
 •  
 • Niewidoczne zawiasy Invisso
 • Okucia antywłamaniowe w klasie WK1i WK2
 • Trójkomorowy pakiet szybowy o Ug=0,3, który w połączeniu ze specjalnym wzmocnieniem termicznym pozwala obniżyć współczynnik przenikalności cieplnej dla całego okna do rewelacyjnego poziomu Uw=0,6 W/m2K. Takie rozwiązanie spełnia wymagania okien pasywnych.
 •  
 • Aby osiągnąć pożądany wskaźnik izolacji termicznej, równie ważny co dobór odpowiednich okien, jest ich właściwy montaż. Do okien energooszczędnych zalecany jest tzw. „ciepły montaż"
 •  
 • Termoramka ze stali szlachetnej ograniczająca zjawisko roszenia szyb, zwiększająca szczelność pakietu szybowego oraz zmniejszająca straty ciepła

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okna pcv oknoplast  Szczecin kołobrzeg koszalin szczecin goleniów stargard szczeciński gryfino police opinie forum winergetic premium czy alphaline 90 +? oknoplast czy veka ? opinie forum okna premium bleck opinie forum

Oknoplast Szczecin i Okna w Kołobrzegu oraz oknoplast Koszalin .Okna vetrex czy oknoplast forum opinie .Jakie okna pcv ? Optimal opinie forum

oknoplast czy vetrex ?

 


Drzwi tarasowe Hs Fs PSK


Ogrody zimowe Szczecin


    Galeria realizacji  Okien

Drzwi zewnętrzne


Okna Skandynawskie
  

 

Bramy garażowe Wiśniowski


Rolety zawnętrzne

 
wisniowski.szczecin.pl